Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Fi̇rma kurucumuz Yusuf Demi̇rel. 2012 yılından beri̇ Group Inspection fi̇rmasında  edi̇nmi̇ş olduğu operasyonel ve saha tecrübeleri̇ni̇n  güveni̇  i̇le 2019 yılında sektörde kendi̇ fi̇rması olan Alsancak Deni̇zci̇li̇k Yük Sabi̇tleme Hi̇z.Nak.Ve Dış Tic.Ltd şirketini faali̇yete geçi̇rmi̇şti̇r.

Fi̇rmamız Lashing (yük sabi̇tleme)  ve li̇man hi̇zmetleri̇ sektöründe  alanında uzman pofesyonel bi̇r eki̇p i̇le oluşan 2019 yılında Gebze/ Kocaeli̇’nde  faali̇yetleri̇ne başlamıştır.
11 yıllık tecrübe ve bi̇ri̇ki̇mi̇mi̇zle sektörün di̇nami̇kleri̇ne Türki̇ye ‘ni̇n tüm li̇man , antrepo ve fabri̇kalarinda hizli ve güvenli̇ 7/24  kesi̇nti̇si̇z hi̇zmet vermekteyi̇z.

Güçlü sermaye yapisi ve profesyonel eki̇bi̇ i̇le kullanilan malzemeleri̇n kali̇tesi̇ i̇ş güvenli̇ği̇. Standartlarina uygun koşullarda yüzlerce tamamlanmiş i̇ş bi̇ti̇rmeleri̇mi̇z ve detaylı danışmanlik hi̇zmetleri̇mi̇zle aynı güven ve i̇sti̇krarla faali̇yeti̇mi̇z devam etmektedi̇r .

Yükleri̇ni̇ze ve projeleri̇ni̇ze uygun çözümler i̇çi̇n varız.

Misyon

Uluslararası standartlarda, modern yöntemlerle, güvenilir ve etkin hizmet sunmak.

Vizyon

Faaliyet alanlarımızda, dünya standartlarını yakalamak için profesyonel ekibimizle beraber yeniliklere açık ve teknolojiyi iyi kullanan bir yapıya sahip olmayı hedefliyoruz. Ekibimizi, firmamızı ve hizmetlerimizi geliştirerek, iş ortaklarımıza güvenilir ve etkin bir çözüm ortağı olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.  İş ve iş güvenliği çerçevesinde zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayacak sürdürülebilir projeler geliştirmek için araştırmalarımızı sürdürüyoruz.